Yerel Ürün Pazarımızda sona doğru...

04 Ağustos 2015 19:13 Tefenni Belediyesi 2103

Şimdilik 8 Standın Hizmet Vereceği Yöresel Ürün Pazarımızda 4 Adet Stant Tamamlandı.

İlçemizin Burdur girişi, Hastane önündeki boş alan üzerine inşaa edilen Yerel Ürün Pazarımızda, şimdilik 8 adet ilerleyen günlerde biraz daha artacak olan Yerel ürün Stantlarımızın 4 tanesinin montajı tamamlandı. Pazar yerine bölünmüş yoldan giriş verilerek seyahat eden kişilerin pazarımıza gelmekleri sağlanacak.

Pazar yeri zemin ve yol çalışmalarının tamamı Belediyemiz imkanlarınca yapılmış olup, sergi alanı önündeki yol boyunca parke taşı döşenmektedir. Yerel ürün pazarımızın hemen yan tarafınada otopark ve banklar yerleştirilecektir.

Isparta, Burdur, Fethiye, Denizli, Antalya ulaşımının kavşak noktasında ve önemli bir ulaşım etkinliğinin gerçekleştiği bölgeye inşaa edilen Yerel Ürün Pazarımızdan hem Stant açan Esnaflarımıza hemde İlçe Esnafımıza kazanç sağlaması planlanmakta. Yol Turizmi açısından da stratejik bir noktaya sahip olan Yerel Ürün pazarımız sayesinde Şehirler arası seyahat eden vatandaşlar İlçemizi ziyaret ederek, İlçe tanıtımımız açısından da önemli bir faktör olması beklenmekte. İlçemize Hayırlı olsun.

 

 
  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.