YENİ YILIMIZ KUTLU OLSUN

31 Aralık 2014 15:52 Tefenni Belediyesi 1865

Belediye Başkanımız Sayın Ümit ALAGÖZ Yayınladığı Mesajla, İlçe Halkımızın ve Tefennili Hemşerilerinin Yeni Yılını Kutladı.

    Acısıyla, tatlısıyla göreve başladığımız 2014 yılını geride bırakırken, ümit ve beklentilerle dolu olduğumuz yeni bir yıla girecek olmanın heyecanı içerisinde,  geleceğe olan inancımızı ve umutlarımızı yitirmeden Tefenni’miz için her zaman daha iyisini ve güzelini yapmayı  sürdürüyoruz.

    Halkımızı kalkındırmaya yönelik çabalarımızla devam ediyor;  gelecek nesillere gururla  bırakabileceğimiz  bir Tefenni’yi inşa etmek için en iyi ve en etkin hizmetleri doğru ve zamanında atılan adımlarla halkımıza sunmak için çalışıyoruz.

    İlçemizi hep birlikte, vatandaşlarımızın yaşamaktan keyif alacakları, mutlu ve güven ortamı içerisinde yaşayacakları, yıldızı parlayan, ışık saçan  bir kent haline getirme kararlılığımız  devam ediyor.

    2015 Yılında da ilçemiz için planlamış olduğumuz hizmetler ve geleceğe ait yatırımlarımız ile ilçemizin çehresini değiştirmeye devam edeceğiz. Yapacak olduğumuz projeler ile ilçe ekonomimizi canlandırırken, gelir seviyemizi daha da yükselterek, çiftçilerimizin ve esnaflarımızın yüzünü güldüreceğiz. Ön gördüğümüz projeler ile ilçe nüfusumuzun artacağından emin duygularla Tefenni’mizin bundan sonra göç alan bir ilçe haline geleceği sözünü rahatlıkla verebiliyoruz.

    Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın ülkemize ve ilçemize, tüm vatandaşlarımıza, Tefenni’li hemşerilerimize mutluluk ve  huzur getirmesini  diliyor, 2015 yılının barışın, uzlaşının, toplumsal birlik ve beraberliğin egemen olduğu, sağlık ve başarılarla dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum. Yeni yılınız kutlu olsun…

Ümit ALAGÖZ
Tefenni Belediye Başkanı

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.