YARALILARIMIZA GEÇMİŞ OLSUN!!

25 Mart 2015 18:50 Tefenni Belediyesi 3335

Bugün Saat 16:30 Civarında İlçemizden Beyköy Köyü'ne Öğrenci Taşıyan Öğrenci Servisi, Araç Şöförünün Direksiyon Hakimiyetini Kaybetmesi ile Maalesef Yoldan Çıkarak Kaza Yapmıştır.

       Kaza, saat 16.30 sıralarında Beyköy Köyü girişinde meydana geldi.  Tefenni'den Beyköy'e, ilk ve ortaokul öğrencilerini taşıyan 30 yaşındaki Hüseyin Erbil’in kullandığı 15 FD 496 plakalı midibüs, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu maalesef köy girişindeki dereye yuvarlanmıştır. 

       Kazada, sürücüyle birlikte 9 öğrenci yaralandı. İhbar üzerine gelen 112 Acil Sağlık ekipleri tarafından araç sürücüsü Hüseyin ERBİL kaza sonrası sıkıştığı yerden kurtarılarak diğer yaralılar ile birlikte Tefenni İlçe Hastanemize oradan da Burdur Devlet Hastanesi’ne sevk edilmiştir. Elimize ulaşan bilgilere göre yaralılardan 11 yaşındaki Ahmet Sühan Yıldırım ameliyata alınırken, 10 yaşındaki Ömer Dağlar Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne, 16 yaşındaki Arif Topçu Isparta’da özel bir hastaneye, 10 yaşındaki Halil Yanardağ ise Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edildi. Kazada yaralanan diğer öğrencilerimizin isimleri ise şöyle:

“Durmuş Çelikbaş (11), Sıla Tosun (10), Abdurrahman Süslü (9), Fatma Yıldırım (10), Mehmet Can Tosun (10).”

       Öğrencilerimizin bir an evvel sağlıklarına kavuşmaları için Cenab-ı Hakk'tan acil şifalar niyaz ediyoruz. Tez zamanda Allah (C.C.) anne babalarına kavuştursun inşallah.

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.