TÜRK YER. HİZM. SEN. GN. BŞK. SN. İLHAN KOYUNCU BLD.MİZİ ZİYARET ETTİ.

01 Şubat 2016 16:38 Tefenni Belediyesi 1906

Türk Yerel Hizmet Sen. Genel Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Çalışanlarımız Cumartesi günü Otelimizde İstişare Yemeğinde Bir Araya Geldiler.

     Cumartesi günü akşamı Barutlu Su Otelimizde gerçekleşen toplantıda birlikte yenilen akşam yemeğinin ardından Türk Yerel Hizmet Sen. Isparta - Burdur Şb. Bşk. Yrd. Ziya ERSOY’un yaptığı açılış konuşması sonrası kürsüye davet edilen Belediye Başkanımız Sayın Ümit ALAGÖZ, toplantıya katılımlarından dolayı Sayın İlhan KOYUNCU’ya ve yönetim kuruluna teşekkür etti. Belediye Başkanımızın ardından kürsüye gelen Türk Yerel Hizmet Sen. Gn. Bşk. Sayın İlhan KOYUNCU Sendikaya olan inancı ve güvenlerinden dolayı Belediye Başkanımıza ve Belediye Personeline teşekkür ederken çalışanlara Sendikal konularda yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Toplantı devamında süresi sona eren Sosyal Denge Tazminatı sözleşmesi yenilenirken Türk Yerel Hizmet Sen. Gn. Bşk. Sayın İlhan KOYUNCU tarafından Belediye Başkanımız Sayın Ümit ALAGÖZ’e günün anısına bir plaket verildi.

     Belediye Personelimiz ve Belediye Meclis Üyelerimizin tamamının katıldığı toplantıya ayrıca Türk Yerel Hizmet Sen Gn. Bşk. Yrd. ları Ali Rıza KAYAR, Ömer İLBEĞİ, Mustafa YORULMAZ, M. Ali KALAFAT, Türk Yerel Hizmet Sen Isparta – Burdur Şube yönetim kurulu üyeleri, Burdur Türk Bürosen İl Temsilcisi Musa DÜNDAR, Gölhisar Belediye Temsilcileri, Isparta İl Özel İdare Temsilcileri, Burdur Belediye ve İl Özel İdare Temsilcileri katıldılar.

 

 

Türk Yerel Hizmet Sen. Genel Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Çalışanlarımız Cumartesi günü Otelimizde İstişare Yemeğinde Bir Araya Geldiler.

Posted by Tefenni Belediyesi on 1 Şubat 2016 Pazartesi
  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.