TERÖRE TEPKİ KONVOYU

19 Aralık 2016 10:00 Tefenni Belediyesi 2096

İlçemizde Yaklaşık 200 Aracın Yer Aldığı Konvoy ile, Terör Saldırıları Protesto Edildi.

İlçemizde Yaklaşık 200 aracın yer aldığı konvoy ile, terör saldırıları protesto edildi.

Konvoy öncesi, belediye binası önünde toplanan kalabalık, şehitler için dua etti.

Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, ülkenin her köşesinde gösterilen birlik ve beraberliğin bir örneğinin de Tefenni’de yaşandığını belirtti.

Terör olayları karşısında Türk halkının gösterdiği dayanışmayı vurgulayan Alagöz, “Zannederim, bugüne kadar bu bölücü terör örgütlerinin, bu hainlerin, bu karaktersiz, şerefsizlerin farkında olmadıkları bir şey vardı ve bugünden sonra da farkında olacaklar. Bu ülke, bu millet kendisine kastedenlerin karşısında, ‘Söz konusu vatansa gerisi teferruattır’ noktasında, AK Partilisi, MHP’lisi, CHP’lisi, Alevisi, Sünnisi, Türk’ü, Kürd’ü, Çerkez’i, Laz’ı hep beraber birlikte olacak ve bundan böyle de daha büyük bir dayanışma içerisinde her türlü terör faaliyetlerine karşı mücadele edecektir.” dedi.

Tefenni İl Genel Meclisi Üyesi Levent Tokmaker, hiçbir zaman Türk Milleti’ni bitiremeyeceklerini söyleyerek, “Bilsinler ki Türk Milleti, zaten asker doğar. Hiçbir zaman bizi bitiremeyecekler. Biz her zaman her türlü terörün karşısındayız ve bunu tek yürek olarak Tefenni’de haykırmak istiyoruz.” diye konuştu.

Ardından, Türk Bayraklarıyla donatılan araçlar, Cumhuriyet Caddesi, Pazar Mahallesi, Kır Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi üzerinden ilçede tur attı.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.