TEFENNİ MYO 5. ÖĞRENCİ ŞENLİĞİ COŞKUYLA KUTLANDI.

04 Mayıs 2017 09:49 Tefenni Belediyesi 2241

MAKÜ Tefenni MYO tarafından düzenlenen 5. Öğrenci şenliği, Rektör Prof. Dr. Sayın Adem Korkmaz, Tefenni Kaymakamımız Sayın İlker Eker, Karamanlı Kaymakamı Sayın Osman Oğuz Ekşi, Tefenni Belediye Başkanımız Sayın Ümit Alagöz, MAKÜ Tefenni MYO Müdürü Doç. Dr. Hasan Genç ve Rektör Danışmanımız Doç. Dr. Sayın Ömer Tekşen'in katılımıyla gerçekleşti

Belediye Başkanımız konuşmasında önemli konulara vurgu yaptı ve Tefenni Meslek Yüksekokulumuzda emeği geçen herkese ayrıca teşekkür etti.

Eğitim öğretim dönemindeki çalışmanın bir kutlaması, yorgunlukların atılması amacıyla bu yıl 5.si düzenlenen Öğrenci Şenliği ile öğrencilerimiz, eğlenerek dinlenme ve ilçemizle bütünleşme imkânı buluyorlar.
Biliyoruz ki Mehmet Akif ERSOY Üniversitemiz ve Tefenni Meslek Yüksekokulumuzun misyonu, milli değerleri, evrensel değerlerle bağdaştırabilen, kendisini sürekli geliştiren, çevreye ve topluma saygılı, sorgulayabilen, insan hak ve özgürlükleri konusunda duyarlı, ahlaki değerlere sahip gençler yetiştirmek, bilime, teknolojiye uluslarası düzeyde katkı sağlamak, bu katkıyı yapacak kadroları yetiştirmek ve gereken alt yapıyı oluşturmak, araştırmak, eğitim ve hizmet alanlarındaki faaliyetlerini toplum yararına sunmaktır.
Bu misyon doğrultusunda öğrencilerimize sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanda en iyi imkanları ve fırsatları sunan Sn. Rektörümüzden okulumuzun çaycısına kadar tüm üniversite çalışanlarımıza siz kıymetli misafirlerin huzurunda teşekkür ediyor, 5. Öğrenci şenliğinin okulumuza ve ilçemize hayırlı olmasını diliyor saygılarımı sunuyorum dedi.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.