TAM GÜN TİYATRO GÖSTERİSİ

24 Kasım 2014 22:15 Tefenni Belediyesi 3008

İzmir Kültür Sahnesi, İsmail GÜLNAR Tiyatrosu Oyuncularının Sahnelediği Tiyatro Oyunu İzleyenleri Hüzünlendirdi.

Belediyemizin Kültür & Sanat Etkinlikleri kapsamında organize ettiği, İzmir Kültür Sahnesi, İsmail GÜLNAR Tiyatrosu oyuncularının sahnelediği aynı zamanda Senaryosu ve Yönetmenliği Sanatçı İsmail GÜLNAR'a ait olan "KAYBOLAN NESİL" isimli tiyatro Gösterimi Belediye Düğün Salonumuzda 4 seans şeklinde tüm gün boyunca sahnelendi.

Oyunun ilk seansı saat 11:00 - 12:00 arası Atatürk Ortaokulu Öğrenci ve Öğretmenlerine ve son olarak 20:30 - 22:30 arası İlçe Halkımız ve İlçemiz Meslek Yüksek okulu öğrencilerinin katıldığı seansla sona erdi. İzleyenlere hüzünlü dakikalar yaşatan tiyatro oyununda, Almanya'da yaşayan, ilgisizlik yüzünden milli ve manevi duygularını yitiren ve bu zaman zarfında  bir Papazın maddiyat ve uyuşturucu ile kandırdığı bir gencin annesiyle diyaloğu işlendi.

Oyun sonunda tiyatro oyuncuları tarafından sahneye davet edilen Yönetmen GÜLNAR, 24 Kasım Öğretmenler Günü gibi anlamlı bir günde Tefenni Belediyesince sahne verilmesinden dolayı mutluluğunu ifade ederken, tiyatronun eğitime sağladığı katkılardan bahsetti. Konuşmasının sonunda teşekkür etmek için sahneye davet ettiği Belediye Başkanı Sayın Ümit ALAGÖZ'de Sanatçı GÜLNAR ve Oyuncularına sergiledikleri anlamlı oyun ve oyunculuklarından dolayı teşekkür etti. Başkan ALAGÖZ ayrıca bundan sonraki günlerde de bu tür Kültürel ve Sanatsal aktivitelere çok daha fazla yer vereceğini belirtti.

 
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.