ÖĞRENCİLERİMİZLE "KARİYERİNE YÖN VER" İSİMLİ KONFERANS YAPILDI

09 Aralık 2016 17:11 Tefenni Belediyesi 1982

Kariyer.net sponsorluğunda Tefenni Belediyesi ve Tefenni, Çavdır, Gölhisar Meslek Yüksekokulları işbirliğinde düzenlenen KARİYERİNE YÖN VER isimli konferans, bugün yeni yapılan Konferans salonunda gerçekleştirildi. Konferansta Yerel Yönetimler, Yöneticilik ve Bireysel Kariyer Planlaması konuları ele alındı.

Belediye Başkanımız Sn. Ümit ALAGÖZ'ünde konuşmacı olarak katıldığı Konferansa, Mehmet Akif ERSOY Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Sn. Doç Dr. Kürşat ÖZDAŞLI, Tarih Bilim ve Ekonomi Topluluğu Akademik danışmanı Sn. İlker AKDAĞ ve Belediye Meclis Üyemlerimiz Sn. Firdevsi GÖKÇEN ve Sn. Ismail TOKMAK katıldı. Konferansta, Sn. ÖZDAŞLI tarafından Bireysel Kariyer Planlamayı etkileyen Unsurlar ile ilgili konular anlatılırken, Sn. ALAGÖZ tarafından Yerel Yönetimler ve Yöneticilik hakkında öğrencilere bilgi verildi. Konuların konuşmacılar haricinde Sinevizyon görüntüleri ve Sunumlarla da anlatıldığı konferans sonrasında tüm katılımcılara kariyer.net taraından ücretsiz olarak sertifika verildi.

Mehmeh Akif ERSOY Üniversitesi, Tarih Bilim ve Ekonomi Topluluğu Akademik Danışmanı Sn. İlker AKDAĞ tarafından konuşmacılara çiçek ve plaket takdim edildikten sonra katılımcılara sertifika dağıtımı yapılarak konferans sona erdi.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.