MUHTARLARIMIZDAN BİRLİK BERABERLİK YEMEĞİ

12 Şubat 2016 08:11 Tefenni Belediyesi 2127

Muhtarlarımız Dün Akşam Barutlu Su Tesislerimizde Birlik Beraberlik Yemeği Verdiler.

İlçe Kaymakamımız Sn. Onur YENİAY ve Belediye Başkanımız Sn. Ümit ALAGÖZ'ün de davetli olduğu yemekte merkez ve köy muhtarlarımızın tamamı yer aldı.

Tefennimiz ve köylerine yapmış oldukları hizmetlerinden dolayı İlçe Kaymakamımıza ve Belediye Başkanımıza teşekkürlerini ileten Muhtarlarımız ayrıca İlçe Kaymakamımıza bir plaket hediye ettiler. Muhtarlarımızın bu jestine teşekkür eden Sn. YENİAY, meslek hayatının en güzel yıllarının Tefenni'de geçmekte olduğunu ifade ederken İlçemizde en uzun süre görev yapan Kaymakamlar arasına girmiş olduğu içinde memnuniyetini dile getirdi.

Akşam yemeğinin ardından çay ikramı ile sohbet devam ederken merkez ve köylerimizle ilgili istişare yapıldı. İlçemizin idarecileri tarafından muhtarlarımızın istekleri eksikleri konuşularak notlar alındı. Tefenni'de devam eden Konferans ve Spor Salonunun önümüzdeki günlerde tamamlanarak Belediye Düğün Salonunda faaliyet gösteren Fitness Salonunun da bu süre sonunda yeni yerine taşınacağı bildirildi. Yapılacak olan konferans salonunun ilerleyen günlerde ayrıca Sinema Salonu olarakta faaliyet vereceğide Muhtarlarımıza müjdelendi.

Toplu fotoğraf çekiminin ardından son bulan Birlik Beraberlik Yemeğinde ayrıca İlçe Jan. Kom. Sn. Ersin ÖZDEMİR, İlçe Emn. Amiri Sn. Nahit CAKIR BEY, İl Genel Meclisi Üyeleri Sn. Enver TÜRKMEN ve Sn. Levent TOKMAKER'de konukların arasında yer aldılar.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.