MHP BURDUR 13. OLAĞAN TOPLANTISI COŞKUYLA TAMAMLANDI

26 Ekim 2020 16:49 Tefenni Belediyesi 1077

Milliyetçi Hareket Partisi, Burdur 13. Olağan İl Kongresi dün itibariyle büyük bir coşkuyla tamamlandı. İl kongremiz sonucunda güven tazeleyerek tekrar seçilen İl Başkanımız Sn. Hikmet ÖKTE Bey’e ve Yönetimine başarılar diliyorum. 2023 Genel Seçimlerine kadar aktif bir çalışma ile 2023 yılında başarılı olacağına inancım tamdır.

Tefenni Belediye Başkanı olarak bugünden itibaren, Genel Merkezimizin onay vereceği ve üzerinde genel mutabakat sağlanmış bir adayımızın Milletvekili seçilebilmesi için varımla yoğumla çalışacağımın bilinmesini isterim.

Milliyetçi Hareket Partisi, 2023 yılında yapılacak olan Genel Seçimlerin sonucunda, 6 Belediye çıkardığımız 2019 Yerel Seçimlerinde olduğu gibi en az 1 ve daha fazla Milletvekili çıkararak, Vatanın bölünmez bütünlüğü ve Turan Ülküsü doğrultusunda Milletiyle beraber mücadelesine devam edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle seçilen İl Yönetimini tekrar tebrik ediyor, Burdur'umuza ve Milletimize hayırlar getirmesini Cenab-ı Hakk'tan niyaz ediyorum. Saygılarımla.

Ümit Alagöz - Tefenni Belediye Başkanı

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.