MERSİN ZİYARETİ

09 Nisan 2018 11:50 Tefenni Belediyesi 339

Belediye Başkanımız Sn. Ümit Alagöz bugün Mersin'e giderek, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Burhanettin KOCAMAZ'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette yerel yönetimler ve kent planı üzerine istişare edildi. Halka hizmet Hakk'a hizmet düsturuyla MHP'li Belediyelerin birbirleri ile dayanışma içinde birlik beraberlik içinde daha güzel ve büyük hizmetlerin gerçekleşeceğine değinilen dost meclisinde Sn. Burhanettin KOCAMAZ tarafından Belediyemize 1 Adet kepçe hibe edildi. Belediye Başkanımız Sn. Ümit ALAGÖZ ziyaret hakkında şunları söyledi;

"Türkiye'mizin en büyük ve en güzel şehirlerinden birisi olan Mersin'in, daha yaşanılabilir bir kent olması için tüm sorunlarıyla bir babanın evlatlarıyla evi ile ilgilendiği gibi ilgilenerek modern ve kusursuz bir kent olmasını sağlayan ve bizi burada en güzel şekilde ağırlayan Mersin Büyüşehir Belediye Başkanım Sn. Burhanettin Kocamaz'a , Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yrd. Sn. Hasan Gubaroğlu'na, Makine İkmal Şube Müdürü Sn. Halil ÖZ'e ve tüm Belediye çalışanlarına teşekkür ederim.

İlçemize hediye edilen kepçe için ise tüm Tefenni halkı adına Sn. Burhanettin KOCAMAZ'a teşekkür ediyor, araç parkurumuza dahil olan kepçenin Tefennimize hayırlı olmasını diliyorum."

GÖRSEL İÇİN TIKLAYIN

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.