KÖY MUHTARLARIMIZLA TOPLANTI

13 Haziran 2014 22:27 Tefenni Belediyesi 2387

Köy Muhtarlarımızla da Bir Araya Gelinerek İstişare Yapıldı. Şimdi Zaman, Tefenniye Hizmet Zamanı.

Merkez Mahalle Muhtarlarımızla bir gün öncesinde yapılan İstişare Toplantısının devamı niteliğindeki toplantıda 13 Haziran akşamı saat 20:00'da bu kez Köy Muhtarlarımız ile bir araya gelindi. 30 Mart Mahalli idareler seçimlerinde yeni seçilen muhtarlarımızında katıldığı bir nevi tanışma toplantısı da sayılabilecek toplantıda asıl gündem maddesi Köyleriyle, Çiftçisiyle her alanda Güçlü ve Kalkınmış Tefenni üzerine oldu. 

Muhtarlarımız ile yapılan tanışma konuşmasının ardından söz alan Belediye Başkanımız şunları söyledi. "Tefenni için artık birlikte hareket etme zamanı gelmiştir. Siyaset hepimiz için 31 Mart 2014'te bitmiştir. Artık Merkezdeki muhtarlarımız olsun köy muhtarlarımız olsun İl Genel Meclis Üyelerimiz ve bütün idari kadrolarımızla İlçemiz için tek yürek tek bilek olma zamanı çoktan gelmiş ve geçmektedir. Siyasi hesaplaşmalar bizim işimiz olmayacaktır. Tefennimiz için kime gidilecekse hep birlikte gideceğiz kimden ne istenecekse hep birlikte isteyeceğiz, Tefennilinin her alanda ve her yerde artık birlikte bir güç olduğunu herkese göstermeliyiz." 

Toplantıda ayrıca dışarıdaki hemşerilerimizin yuvaya dönmelerini yada yatırım yapmalarını sağlayacak projeler, Hastanemizin büyütülmesi ve İlçemize ait bir hayvan pazarı ve kesimhane için proje önerileri görüşüldü. 

Toplantı çay ikramıyla son bulurken toplantıya katılmayan Ece Köyü Muhtarına sitemini esprili bir dille ifade eden Belediye Başkanımız, kendisininde Eceli olduğunu hatırlatarak Köyünün temsilciliğini de kendisinin yapacağını söyledi.

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.