EMEKLİLERİMİZDEN BELEDİYEMİZE DESTEK

29 Eylül 2014 10:27 Tefenni Belediyesi 1838

MHP Tefenni İlçe Teşkilatı ve Tefennili emekli vatandaşlarımız, İş-Kur'un işçi dağıtımında yapmış olduğu adaletsizliği boykot için bu sabah iş başı yaptılar.

    MHP Tefenni İlçe Teşkilatının daha önce sosyal medya ve basın üzerinden de bildiri yaparak duyurduğu, İş-Kur'un iktidar ve muhalif belediyelere(!) yapmış olduğu ayrımcı ve adaletsiz işçi dağılımını protesto etmek için, Tefennili emekli vatandaşlarımız imece usulü Belediye hizmetlerinde görev alabilmek adına, bu sabah saatlerinde Belediyemiz kademe binasında toplanarak parke döşeme işine talip oldular. Bundan sonra da haftanın belirli günlerinde yine Belediyemizin verecek olduğu her görevde seve seve yer almak istediklerini belirten emekli vatandaşlarımız, bir nebzede olsa belediyemize katkı sağlayabilmek ve bundan sonra yapılacak olan tüm haksızlıklar karşısında İlçelerinin yanında olduklarını duyurmak adına yaptıkları çalışmalardan dolayı mutlu ve gururlu olduklarını ifade ettiler.

    İşçi dağıtımında yapılan ayrımcılığın aslında Tefenni halkını daha da birleştirdiğine değinen Belediye başkanımız Sayın Ümit ALAGÖZ, ilçemizde böyle bir tabloyu görmenin kendisini çok fazla duygulandırdığını söyledi. Vatandaşların gerek belediyeye hizmet ederek gerekse sosyal medyada ve farklı yollardan yapılan haksızlığa tepkilerini belirterek kendilerine olan inanç ve güvencin arttığını belirten başkan ALAGÖZ yapılanlar karşısında halkı ile beraber bundan sonra daha daha güçlü ve dimdik ayakta duracağını söyledi. Başkan ALAGÖZ, esasen bu durumdan dolayı bu ortamı oluşturanlara bir yerde teşekkür etmesi gerektiğini söyleyerek espirili bir üslup ile isyanını dile getirdi.

 

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.