DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI

02 Nisan 2014 15:01 Tefenni Belediyesi 2738

Seçimin sonuçlanmasından sonra Mazbata Alımı ve Belediyede Devir Teslim Töreni yapıldı.

YEREL SEÇİMİN SONUÇLANMASINDAN SONRA MAZBATA ALIMLARI VE BELEDİYEDE DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI.

    2014 Yerel seçimlerinde Belediye Başkanlığına seçilen Yeni Belediye Başkanımız ve Ekibi Mazbatalarını almak üzere Tefenni İlçe seçim kuruluna yürüdüler. İlçemiz Seçim Kurulu Müdürü Attila KAYAN bey tarafından karşılanan Başkan ve Ekibi geçici mazbatalarını İlçe Seçim Kurulu Başkanı Besime Umay KÖKTEN hanımdan aldıktan sonra Belediye binasına doğru yürürken vatandaşlarımızın tebriklerini kabul etti.

    Belediye önünde yapılan duadan sonra Belediyeye giren Başkan ve Seçim arkadaşları burada önce Belediye Personeli tarafından karşılandı. Eski Belediye Başkanımız Bayram KAVAK beyle yapılan karşılama ve devir teslim töreninde ise duygusal anlarda yaşandı. Bayram KAVAK beye hizmetlerinden dolayı teşekkür ve teşekkür plaketi sunan Belediye Başkanımız Sayın Ümit ALAGÖZ'e belediye mührü eski Başkanımız Bayrak KAVAK bey tarafından verildi. 

    Devir teslim töreninin ardından Başkanımız ve Törene katılan Belediye Meclis Üyeleri, Belediye binasına girişte yakalarına takılı olan parti rozetlerini çıkartıp yerine Türk Bayraklı rozetle değiştirdiler. Yeni başkanımız Sayın Ümit ALAGÖZ binada bulunan konuklara ve vatandaşlara teşekkür konuşması yaptıktan sonra seçimin dolayısıyla particiliğin bittiğini artık Tefenni ve  Türk Milletinin menfaatlerinin ön planda olduğuna vurgu yaptı. Konuşmasında başkan şunları söyledi;

     "Tefenni maalesef bugüne kadar çeşitli gruplaşmaların ve çekişmelerin içerisinde ayrışmaya yüz tutmuştur. Tam bu noktada  Belediye başkanı olarak biz kimseye A partili yada B partili yada bizim partimizden diye kayırmayacağız. Bu saatten sonra aslolan tek şey vardır; TEFENNİMİZİN KAYNAŞMASI ve BİRLEŞMESİ. Belediye başkanı, Belediye Meclis üyeleri ve İl Genel Meclis Üyelerimizle beraber, biz bu huzur refah ortamını sağlamak ve Tefenni'yi hak ettiğinden çok çok daha iyi yerlere getirmek için mücadele edeceğiz."

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.