BURDUR’UN YÜKSELEN YILDIZI TEFENNİ

04 Şubat 2021 12:54 Tefenni Belediyesi 1407

Bugün açıklanan TÜİK (Türkiye İstatistik Kurumu) verilerine göre İlçemizin Merkez Nüfusu 7015, köylerimizle birlikte Toplam nüfusumuz ise 10697 olarak açıklanmıştır.

Göreve geldiğimiz ilk günden ve özellikle sene başından beri yaptığımız #İkametimTefenni çağrılarına icabet eden ve akabinde bu kampanyaya desteklerini esirgemeyen Tefenni'li Esnaflarımıza ve tüm hemşerilerimize, sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

7015 Merkez nüfusu, İlçemizin bugüne kadar ki en yüksek nüfus sayısı olmuştur. Bizler biliyoruz ki TEFENNİ'liler olarak bir olunca, birlik olunca çok daha büyük hedefleri kolayca başarabiliriz. Bu sene bunun ilk örneğini gördük. İnşallah önümüzdeki süreçte gerek nüfus sayımızda gerekse Marka Kent olma yolunda, omuz omuza vererek hep beraber nice büyük işlere imza atacağız. Yeter ki biz bir olalım birlik olalım.

Bu duygu ve düşüncelerle bir kez daha "İKAMETİM TEFENNİ" kampanyamıza destek veren tüm hemşerilerime şahsım ve İlçe halkımız adına şükranlarımı sunuyor, İlçe tarihimizin en yüksek oranı olan 7015 nüfus sayısının İlçemize, Köylerimize, Burdur'umuza ve Milletimize hayırlı olmasını diliyor, saygılarımı sunuyorum.

Ümit Alagöz - Tefenni Belediye Başkanı

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.