BETON SANTRALİMİZİN TEMELİ ATILDI

22 Mart 2016 17:33 Tefenni Belediyesi 2273

Bordür ve Kilit Parke Tesisimizin Faaliyete Geçmesi ve Gerçekleştirmeyi Planladığımız İleriki Projelerde Önem Arz Eden Beton Santralimizin Yapımına Başlanıldı.

Göreve geldiği ilk günden bu yana, "Üretken Belediyecilik" anlayışı ile çalışmayı bir ibadet olarak gördüğünü belirten Belediye Başkanımız Sn. Ümit ALAGÖZ, yeni yapılacak olan Beton Santrali projesi hakkında şunları söyledi.


"Belediyecilik dokunmaktır, düşünmektir, hissetmektir ve aşkla sorunlara odaklanmaktır. Vatan sevgisi, Millete hizmetin en büyük gücüdür. Bu sevginin en iyi gösterileceği zeminlerden birisi de hiç şüphesiz yerel yönetimlerdir.

Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana hantal belediyeciliğe son verip "Üretken Belediyecilik" anlayışını benimseyerek hizmet etmeye gayret gösterdik ve yine aynı anlayışla görevimize devam edeceğiz. Bir taraftan İlçemizin rutin hizmetlerini yerine getirirken, bir diğer taraftan modern dünyayı takip ederek, üretilen mal, hizmet, bilgi ve teknolojiyi de Tefenni’miz ve Memleketimizin çıkarlarıyla birleştirmeyi hedefleyerek bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Hali hazırda kurulu olan Bordür ve Kilit Parke Tesisimizin üretim kapasitesini artırmak adına çok önemli olan "Beton Santrali Projesi" esasen önümüzdeki günlerde gerçekleştirmeyi planladığımız ve İlçemizin bu bölgede ve hatta Ülke genelinde ilk sayılabilecek bir projenin temeli ve tamamlayıcısı olacaktır. Belediyemiz Fen ve İmar ekipleri ile birlikte yaptığımız detaylı araştırmalar neticesinde ortaya çıkardığımız bu projeyi önümüzdeki günlerde saygıdeğer Tefenni halkımıza ve Kamuoyuna tanıtacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle yapılacak olan Beton Santralimizin İlçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyor saygı ve selamlarımı sunuyorum. "

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.