BAŞKAN ALAGÖZ HALK MECLİSİNDE

29 Kasım 2014 21:48 Tefenni Belediyesi 3185

Antalya, VTV (Kanal Vip) Televizyonunun Haftalık TV Programı "Halk Meclisi" Bu Hafta İlçemizdeydi. Halk Sordu, Başkan Cevapladı.

 

   Her hafta pazar günleri Antalya VTV kanalında yayınlanan "Halk Meclisi" Programının bu haftaki konuğu Belediye Başkanımız Sayın Ümit ALAGÖZ oldu. Ünlü sunucu Murat ER'in moderatörlüğünde Barutlu Su Otelimizde gerçekleştirilen programda, vatandaşlarımız tarafından ilçemiz gündemine dair pek çok soruya Başkan ALAGÖZ içtenlikle cevap verdi.

   Yapımcılığını Fatih BEDİR'in üstlendiği "Halk Meclisi" programının yanında, 2 gündür İlçemizde bulunan FBR YAPIM ekibinin hazırladığı, Akdeniz Bölgesinin en yaratıcı yapımcısı Fatih BEDİR'in hem yapımcılığını üstlendiği hemde hazırlayıp sunduğu "Memleket Turu" adlı programın çekimleri de tamamladı. Tefennili sanatçımız Ümmü ERBİL'inde konuk olduğu programda İlçemizin güzellikleri tanıtıldı.

   30.11.2014 Pazar akşamı ilk olarak saat 19:00 - 20:00 saatleri arasında "Memleket Turu" programı ve arkasından 20:15 - 21:30 saatleri arasında da "Halk Meclisi" Programını VTV ekranlarından izleyebilirsiniz.

  VTV Frekans Bilgileri           

Paket Adı: TÜRKSAT ANKARA PAKET 10
Frekans (MHZ) 11855
Sembol Oranı (ksps) 30000
FEC '2/3'
Polarizasyon V - Vertikal - Dikey
Kapsama BATI

 

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.