ANTALYA'DA HEMŞERİLERİMİZLE BİRARAYA GELDİK

02 Şubat 2015 11:14 Tefenni Belediyesi 3044

Antalya'daki Hemşerilerimiz Tarafından Bu Sene 2.si Tertip Edilen Dayanışma Kahvaltısında Hemşerilerimizle Biraraya Geldik.

Çok yoğun katılımın olduğu Kahvaltıya Antalyada yaşayan Hemşerilerimiz ile birlikte Tefenni'den ve diğer il ve ilçelerde yaşayan Hemşerilerimiz katılarak davete icabet ettiler. Belediye Başkanımız Ümit ALAGÖZ, Antalya Büyükşehir Belediye Başkan vekili Dirmil'li hemşerimiz Mehmet BAŞARAN, Kepez Belediye Başkanı Hakan TÜTÜNCÜ, Muratpaşa Belediye Başkanı adına Belediye Meclis Üyesi Hemşerimiz Mimar Sinan ÖZKAN, Kepez Belediyesi Meclis Üyesi Hemşerimiz Süleyman ACAR, İstanbul Burdurlular Derneği Başkanı aynı zamanda uzun yıllar Tefenni'de de öğretmenlik yapmış olan Ahmet ERÇİL, Tefenni İl Temsilcimiz Levent TOKMAKER , Belediye Meclis Üyelerimiz Ali AKSOY, Mustafa COŞKUN, MHP Tefenni İlçe Başkanımız Osman PADEM protokol üyesi olarak kahvaltıya katılanlar arasındaydı. 

Kahvaltıda Sinevizyondan Tefenniye ait slaytlar yayınlanırken, Aslı ve Cem SAVAŞ kardeşler tarafından şarkılar çalındı söylendi. Denizli'de yaşayan Tefennili Şairimiz İbrahim KAVAS ise Kahvaltı sonunda yeni çıkarttığı "Deniz, Yağmur ve Sen" isimli Şiir kitabını imzaladı. Başta Belediye Başkanımız olmak üzere konuşma yapan tüm değerli protokol mensupları yapılan organizasyondaki atmosferden, oluşan birlik ve beraberlikten dolayı mutluluklarını ifade ederken Tertip komitesine teşekkürlerini ilettiler. Tertip komitesi adına Hemşerimiz Ressam Ahmet KORKMAZ sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamasında şunları söyledi.

DEĞERLİ HEMŞEHRİLERİMİZ,
Bugün Antalya öğretmenevinde gerçekleştirdiğimiz dayanışma kahvaltımızı katılan, katılmak isteyipte katılamayan, gönderdikleri çiçekler ile bizleri onurlandıran hemşehrilerimize çok teşekkür ederiz.
Bizim dışımızda gelişen küçük aksaklıklardan dolayı siz değerli hemşehrilerimizin hoş görüsüne sığınıyoruz. Katılımın yüksek olması nedeniyle ayakta kalan hemşehrilerimizdende tertip komitesi olarak özür dileriz.
Kahvaltımızı, Antalya Büyükşehir Belediye Başkan vekili Dirmilli hemşehrimiz Mehmet BAŞARAN, Kepez Belediye Başkanı HAKAN TÜTÜNCÜ,Muratpaşa Belediyesi Başkanı Ümit Uysal adına belediye meclis üyesi Mimar Sinan ÖZKAN, Kepez Belediyesi Meclis Üyesi Hemşehrimiz Süleyman ACAR Tefenni Belediye Başkanımız Ümit ALAGÖZ, İl genel Meclisi üyemiz Levent TOKMAKER, Tefenni Belediyesi Meclis üyelerimiz, MHP ilçe Başkanı Osman Padem, Fatih Mahallesi Muhtarımız Mustafa ENCU ,İstanbul Burdurlular Derneği Başkanı Ahmet ERÇİL ve Tefenni'de görev yapmış fahri hemşehrimiz Hakim Yaşar TURAN ve Yazı İşleri Müdürlerimiz Tefennimizin güzide insanları katılarak onur vermişlerdir.
Bu kahvaltıdan çıkan sonuç, Tefennililerin Öğretmenevine sığmadığı, bundan sonraki diğer organizasyonlarda daha geniş daha nezih mekanlar tercih ederek kaliteyi üst seviyeyi çıkarmayı hedefliyoruz.
Tüm Tefenni'li hemşehrilerimizi sevgi ve saygılarımızla,
Tertip Komitesi adına
AHMET KORKMAZ
  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.