ANKARADA TEFENNİ RÜZGARI ESTİ

02 Haziran 2014 09:18 Tefenni Belediyesi 1884

Fuarın En Yoğun, En Dikkat Çeken ve En Sıcak Temsilcisi Olduk.

Video GaleriFoto Galeri

Facebook Sayfamız
 
 

 

BURDUR TANITIM GÜNLERİ 1. GÜN

 Açılışını Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Fikri IŞIK ve Burdur Vali Vekili Sayın Mahir ALTINKAYA'nın yaptığı 2. BURDUR TANITIM GÜNLERİ'nde, sağnak yağışa rağmen büyük bir ilgi ve yoğun katılımla Ankaralı'ların huzuruna çıktık. Burdur Belediyesi, Yeşilova ve Ağlasun Belediyelerinin fuara katılmayışı dikkatleri çekerken Burdur'umuzun hemen hemen tüm ilçelerinin katıldığı fuarda Tefenni Belediyesi olarak bizde yerimizi aldık.

   Özellikle Barutlu Suyumuzla fuara katılanların dikkatini çeken standımızda en çok talep gören ürünümüz Tulum peyniri ve Tefenni Tarhanası oldu. Belediye meclis üyelerimiz Mustafa COŞKUN ve Firdevsi GÖKÇEN'in ikram için hazırladığı Tarhana çorbaları da fuara katılan vatandaşları memnun etti. Standımızda bunların dışında Haşhaş, Öğütülmüş haşhaş, Erişte, Bulgur, Nohut, Anason, Rezene, Kuşburnu ve Çörek otu gibi ürünlerimizde mevcut. 

   Fuarın 1. gününde Antalya'da toplantıda olan Belediye Başkanımız akşam saatlerinde dinlenmeden Antalya'dan Ankara'ya hareket ederek tanıtımın geri kalanında fuar alanında bulunacak.

29.05.2014

 

BURDUR TANITIM GÜNLERİ 2. GÜN

  Fuarın 2. gününde Orman ve Su İşleri Bakanı Sayın Veysel EROĞLU, Ekonomi Bakanı Nihat ZEYBEKÇİ, MHP Manisa Milletvekili Erkan AKÇAY Tefenni Standımızı ziyaret ettiler. Vekillerimize AKP Burdur Milletvekili Sayın Bayram ÖZÇELİK refakat ederken tüm konuklarımıza Barutlu Suyumuzdan ikram ettik. 2. günde de en büyük ilgi Barutlusu ve Tefenni Tarhanasına oldu. Ankara'da yaşayan yada işlerinden dolayı Ankara'da bulunan Tefenni'li hemşerilerimizden de standımıza ziyaretler oldu.

30.05.2014

 

BURDUR TANITIM GÜNLERİ 3. GÜN

  Hafta sonu olmasından dolayı fuarın en yoğun günü bugün ve yarın olması bekleniyor. Fuarın 3. gününde özellikle Başkentliler fuarın en yoğun takipçileri olurken Burdur'lu bir çok hemşerimizinde yoğun katılımının olduğu 3. günde Standımızın ilk konuğu M.A.K.Ü. İlahiyat Fakültesi Dekanı Sayın Ali İsra GÜNGÖR ve ailesi oldu. Eski Milletvekilleri Müjdat KAYAYERLİ ve Hasan KORKMAZ beylerde standımıza konuk olurlarken 3. günün sonuna doğru akşam saatlerinde, Antalya Milletvekili ve Eski CHP Genel Başkanı Sayın Deniz BAYKAL standımıza neşe kattılar. Fuar alanındaki Vatandaşların da BAYKAL'a ilgisi çok yoğundu. Belediye başkanımız tarafından Barutlu Suyu ve Tarhana ikram edilen Sayın BAYKAL'ın en çok beğendiği ürünümüzse Tulum peynirimiz oldu.

31.05.2014

 

 

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.