4. ULUSLARARASI AÇIK KİCK BOKS "AVRUPA KUPASI TURNUVASI" 3.LÜĞÜ
![4. ULUSLARARASI AÇIK KİCK BOKS](/dosya/haber/730x411/4-uluslararasi-acik-kick-boks-avrupa-kupasi-turnuvasi-3lugu.jpg)
4-7 Nisan tarihleri arasında düzenlenen, 4. Uluslararası Açık Kick Boks "AVRUPA KUPASI TURNUVASI"nda 3. olan Tefenni Gücü Spor Kulübü sporcumuz Duygu YILDIRAN, Kick Boks antrenörümüz Serdar ŞENTÜRK, Kulüp Başkanımız Tahir CEYLAN ve Kick Boks Sporcularımız, Belediye Başkanımız Sn. Ümit ALAGÖZ'ü makamında ziyaret ettiler. Sporcumuza başarılarının devamını dileyen Belediye Başkanımız, Kick Boks antrenörümüz Serdar ŞENTÜRK ve Kulüp Başkanımız Tahir CEYLAN'ı tebrik etti.