Salı
Yağışlı
8°C | 4°C
Çarşamba
Hafif Yağmur
8°C | 4°C
Perşembe
Parçalı Bulutlu
9°C | 1°C
TEBİM - İletişim Merkezi

YÜKSEK OKUL ÖĞRENCİLERİMİZLE İSTİŞARE TOPLANTISI

Belediye Başkanımız Sayın Ümit ALAGÖZ Her Dönem Olduğu gibi Bu Yılda İlçemiz Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri ile Bir araya geldi.

YÜKSEK OKUL ÖĞRENCİLERİMİZLE İSTİŞARE TOPLANTISI Haberler

Belediye Başkanımız Sayın Ümit ALAGÖZ her dönem olduğu gibi bu yılda İlçemiz Meslek Yüksek Okulu öğrencileri ile bir araya geldi.

Mehmet Akif ERSOY Üniversitesi, Tefenni Meslek Yüksek Okulu Müdürü Sayın Hasan GENÇ ile birlikte gerçekleşen programda Belediye Başkanımız Sn. Ümit ALAGÖZ İlçemizin genel durumu, yaşanan sıkıntılar ve çözümleri hakkında öğrencilerimize brifing verdi.

Soru – Cevap kısmında öğrencilerimizin sıkıntılarını dinleyerek tek tek notlar alan Sn. ALAGÖZ, Öğrencilerin birlikte hareket ederek yardımlaşma ve dayanışma içerisinde aktiviteler oluşturmalarını önererek ekip ruhu ile hareket etmelerini ve yapılacak olan tüm aktivite işlemlerinde yanlarında değil önlerinde olacağının sözünü verdi.

Toplantı sonunda Okul Müdürü Sn. Hasan GENÇ’i makamında ziyaret eden Belediye Başkanımız okul içerisinde yapılabilecek düzenlemeler hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Belediye Scripti: Medya İnternet