Perşembe
Çok Bulutlu
23°C | 10°C
Cuma
Çok Bulutlu
24°C | 11°C
Cumartesi
Parçalı Bulutlu
24°C | 12°C
TEBİM - İletişim Merkezi

BARUTLU SU TESİSLERİMİZDE DÜNYA KADINLAR GÜNÜ PROGRAMI

İlgi ve katılımın yoğun olduğu bu sene ki kadınlar günü programında hanımlarımıza pasta meşrubat ve çay ikramı yapıldı. Söyleşi ve şiirlerin okunduğu gece de ayrıca sunucumuzun söylediği eşyayı yanında bulundurup gösteren bayanlarımıza küçük hediyeler verildi.

BARUTLU SU TESİSLERİMİZDE DÜNYA KADINLAR GÜNÜ PROGRAMI Haberler

Günün anlam ve önemi hakkında mikrafona davet edilen Belediye Başkanımız Sn. Ümit ALAGÖZ tüm hanımlarımıza ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederken birgün değil hergün takdiri ve saygıyı hakeden hanımlarımızı bir kez daha tebrik ederek 8 Mart Kadınlar gününü kutladı. Yeni yapılan Yöresel ürün pazarımız hakkında da bilgi veren Belediye başkanımız bu işyerlerinin öncelikli olarak bayan üretici ve girişimcilerimize tahsis edileceğinin müjdesini verdi. Hali hazırda mevcut 8 adet iş yerinin kış ayına denk gelmesi nedeni ile faaliyete geçemediğini bu yaz kullanılmaya başlanacak iş yerlerinin talep olması durumunda sayının daha da artırılabileceğini belirtti.

Gecenin bir diğer sürprizide kademedeki bayan çalışanlarımıza. Soğuk kış aylarında bile erkeklerle birlikte yol ve kaldırım çalışmalarında parke döşeyen kürek sallayan ağaç diken bayan personelimize özel olarak teşekkür eden Başkanımız onlara göstermiş oldukları fedakarlık ve emeklerinden dolayı plaket takdim etti.

Gecenin son sürprizi ise Küçük İbo oldu. İlçemizdeki bir işletmede programı dolayısıyla Tefenni'de bulunan Sanatçı Küçük İbo Barutlu Su tesislerimize gelerek hem hanımlarımıza hemde başkanımıza bir sürpriz yaptı.

Belediye Scripti: Medya İnternet